Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Nükhet Duru - Sahnede
Sahnede
/ Nükhet Duru
LP’de Yer Alan Şarkılar:
1- Harp Ve Sulh
“Feat: Feriköy İlkokulu Korosu ve Surp Vartanants Korosu”
2- Cambaz “Feat: Feriköy İlkokulu Korosu”
3- Bir Nefes Gibi “Feat: Surp Vartanants Korosu”
4- İki Gözyaşı
5- Canım Yandı
6- Güneş
7- Anılar “Feat: Surp Vartanants Korosu”
8- İstanbul İstanbul “Feat: Surp Vartanants Korosu”
9- Gerisi Vız Gelir
10- Al Beni de Yanına
11- Kaldırımlar
12- Beni Benimle Bırak “Feat: Surp Vartanants Korosu”
13- Biz Göçmüşüz “Feat: Surp Vartanants Korosu”
‘NÜKHET DURU SAHNEDE’ LP
O Sahnede Olmak İçin Yaratılmış
Star enerjisinin ve sahne hakimiyetinin ne olduğunu anlatmak için verilebilecek en iyi örneklerden biridir Nükhet Duru. Sesi, mimikleri ve vücut diliyle sahnenin en ücra köşesine bile nüfus edebilen, izleyenlere unutulmaz müzik dinletisi yaşatabilen ender sanatçılardan biridir o.
“Beni Benimle Bırak”, “Melankoli”, “Ben Gene Sana Vurgunum” ve “Bir Nefes Gibi” gibi olağanüstü olan bu ağır parçaların bile altından genç yaşında olmasına rağmen başarılı bir şekilde kalkabilmiştir. Yıllar yol alsa da o sesinden ve güçlü yorumundan bir şey kaybetmemiştir. Keza güzelliğinden de…
Ve Nükhet Duru yine sahnede…
19 Eylül 2005 gecesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Nükhet Duru, kırk kişilik orkestra ve altmış kişilik Surp Vartanants Korosu eşliğinde dinleyenlerin hafızalarına mıh gibi çakılı kalacak olan muhteşem bir konser verir. Orkestra, koro düzenlemeleri ve konserdeki şarkıların tamamı popüler müziğin en önemli bestecilerinden biri olan Cenk Taşkan’a aittir. Konser gecesinde seslendirilen Harp ve Sulh, Güneş Gibi, Canım Yandı, Bir Nefes Gibi, Gerisi Vız Gelir, İstanbul İstanbul, Anılar, Cambaz gibi dinleyince tüylerimizi diken diken eden birbirinden hit parçalar Nükhet Duru Sahnede LP’sinde toplanıyor. Ayrıca Feriköy İlkokulu Korosu da iki şarkıda Nükhet Duru’ya eşlik ediyor.
Ossi Müzik-Plak ve Ben tarafından çıkartılan plağın yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Hakan Eren, müzik direktörlüğünü Cenk Taşkan (Majak Toşikyan), tonmaisterlığını Taner Kayapınar, kartonet tasarımını ise Onur Özışık üstleniyor.
Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.