Youtube kanalı
Facebook Twitter Instagram
Karma - Bir Zamanlar Seksenler
Bir Zamanlar Seksenler
/ Karma
A-
1- OKUL YOLUNDA – ÜMİT BESEN
2- SARMAŞ DOLAŞ – SEYYAL TANER
3- BİRİSİNE BİRİSİNE – NİL BURAK
4- AŞK ALFABESİ – YEŞİM
5- ESKİ SEVGİLİ – BANU
6- ÇARESİZİM – FUNDA
7- ÇOCUK GÖZLER – ERSAN ERDURA
B-
1- TÖVBE - ERCAN TURGUT
2- VERSİN TANRI İSTEMEDEN – AYLA ALGAN
3- DİLENCİ – ATTİLA ATASOY
4- YETER Kİ – SAADET SUN
5- AYNALAR – SALİM DÜNDAR
6- SEN ASLI’DAN DA GÜZELSİN – CUMHUR
7- SICAK SIMSICAKSIN – SEMİHA YANKI
8- AL VE ISIT ELLERİMİ – MERAL-ZUHAL
“BİR ZAMANLAR SEKSENLER” PLAK
Bugünlerde herkes TV dizilerinde çalan 45’lik plakları konuşuyor. Her yerde bu şarkıları çalıyor, dillerde Ümit Besen, Seyyal Taner, Yeşim, Saadet Sun, Banu, Funda şarkıları dolaşıyor. Türkiye’de bu işlerin piri sayılan Ossi Müzik TV dizilerinde çalınan şarkılardan işte bu albümü oluşturdu.
O günler çoktan mazi oldu. Seksenlerden geriye artık bir tek şarkılar kaldı… Bu albümde işte o şarkılar var. Bugün artık sadece televizyon dizilerinde kulağımıza çalınan, her duyduğumuzda bize o günleri yeniden yaşatan şarkılar. Aşkın da heyecanın da, mutluluğun da hüznün de, dostluğun da küslüğün de kalpten, içten ve samimi yaşandığı günleri kalpten, içten ve samimi şarkıları…
Issız Adam filmine müzikal danışmanlık da yapan Hakan Eren’in özenli ve titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkardığı arşivlik bir albüm. Sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceğiniz, özel, çok özel, adeta kişisel bir hediye.
Ossi Müzik-Plak ve Ben işbirliği ile hazırlanan “SEKSENLER” albümündeki şarkıları plaklardan dijital ortama Bora Ebeoğlu aktarırken kayıtlar Abbey Road Stüdyosu (Londra) yeniden hazırlandı.. Kapak grafik tasarımı Özlem Semiz tarafından yapıldı.
Yavuz Hakan Tok’un albüm kartonetinde vurguladığı gibi “ Buyurun SEKSENLERE! ” Buyrun bu albümle dizi ile sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinizle birlikte dinleyin.
Dijital Ürün
Bu albüm sadece dijital ortamda sunulmuştur, müzik marketlerde CD formatında bulunmamaktadır. iTunes, Apple Müzik, Spotify, Fizy ve Muud Müzik sitelerinden temin edebilirsiniz.
Longplay plak formatında albüm
Bu albüm titizlikle mastering işleminden geçirilip yüksek ses kalitesinde plak olarak basılmıştır. Plak ve Ben sitesinden satın alabilirsiniz.