Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Seyyal Taner - 3'lü
3'lü
1- ÖĞREN DE GEL
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Ödül Erdoğan
2- HADİ GİT
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Ödül Erdoğan
3- ARAP KIZI
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Ödül Erdoğan
4- ÖĞREN DE GEL (Selami Bilgiç Versiyon)
Söz-Müzik: Selahattin Erhan (TMC) Düzenleme: Selami Bilgiç

Türk pop müziğinin efsane isimi Seyyal Taner, yepyeni şarkılardan oluşan “3’lü” bir single ile müzikseverlerle buluşuyor.

Sesi, şarkı söyleme stili, kendine özgü dansı ve görsel şovlarıyla Seyyal Taner; Türk pop müziğinde yeni bir dönem başlatarak, sahnelerin kuralını bozmuştur. Sadece sesiyle değil, güzelliği ve ilginç kıyafetleriyle de dikkatleri üzerine çeken Seyyal Taner; asi, sıradışı ve cesur tavırlarıyla taklit edilemez bir pop ikonuna dönüşmüştür.

“Son Verdim Kalbimin İşine”, “Naciye”, “Şiirimin Dili”, “Alladı Pulladı”, “Nanay”, “Sevda Zindanları” gibi birbirinden hit şarkılara imza atan Seyyal Taner, 2012 yılında çıkardığı farklı türler arasında geçiş yapan “Ethnic Rock” albümünden sonra yepyeni şarkılardan oluşan “Seyyal Taner 3’lü’’ maxi single’ı ile sesine, dansına ve şovlarına olan özlemimizi dindirecek.

Son yıllarda yaptığı besteleriyle adını sıkça duyduğumuz Selahattin Erhan’a ait olan üç yeni besteye muhteşem yorumuyla hayat veren Seyyal Taner, hazan mevsimini daha sıcak ve daha dinamik geçirmemizi sağlayacak. Düzenlemeleri başarılı aranjör Ödül Erdoğan’ın yaptığı maxi single’da, Dj Selami Bilgiç’in “Öğren De Gel” şarkısına yaptığı bir versiyon da yer alıyor.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanacak olan maxi single’ın yapımcılığını Hakan Eren, süpervizörlüğün Selahattin Erhan yaptı. Kartonet grafik tasarımını Onur Ulutaş’ın hazırladığı “3’lü” nün, imaj fotoğraflarını Amerika’da yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Kenan Sunar çekti.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)