Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Yeşim Salkım - Unutursun Gönlüm
Unutursun Gönlüm
1- UNUTURSUN GÖNLÜM
feat: DJ.SERDAR AYYILDIZ
Söz: Zeynep Talu Müzik: Garo Mafyan
Düzenleme : Serdar Ayyıldız
2- ŞEHRİN IŞIKLARI
Söz-Müzik: Barlas Erinç
Düzenleme: Hakan Yeşilkaya
3- İÇİMİN ALEVLERİ
feat: BURAK BULUÇ
Söz-Müzik-Düzenleme: Burak Buluç
4- DUYMAYAN KALMASIN
(Dj.Serdar Ayyıldız Versiyon)
Söz: Selahattin Sarıkaya Müzik: Apostolos Kaldaras
Düzenleme : Serdar Ayyıldız

Yeşim Salkım’ın yeni maxi single çalışması “UNUTURSUN GÖNLÜM”, Ossi Müzik etiketi ile Ağustos’un ilk haftası tüm müzik marketlerde yerini alıyor.

Yapımcılığını Hakan Eren’in, prodüktörlüğünü Yeşim Salkım’ın üstlendiği dört şarkıdan oluşan yeni maxi single ‘Unutursun Gönlüm’ün çıkış şarkısı olan ve müzik dünyasında yaptığı remikslerle tanınan Dj Serdar Ayyıldız ile feat yaptığı ‘Unutursun Gönlüm’ adlı şarkısının sözü Zeynep Talu, bestesi Garo Mafyan’a aranjesi ise Serdar Ayyıldız’a ait. ‘Şehrin Işıkları’ adlı şarkının sözü ve müziği Barlas Erinç’e aranjesi Hakan Yeşilkaya’ya ait. Yeşim Salkım’ın maxi single’de feat yaptığı diğer isim ise ünlü aranjör Burak Buluç ve söz , müzik ve aranjesi de Burak Buluç’a ait olan şarkı ise ‘İçimin Alevleri’.

Farklı soundu ile de dikkatleri üzerine çekecek olan ve yıllar önce babası Dursun Salkım tarafından plak yapılmış olan ‘Duymayan Kalmasın’ adlı şarkısının sözleri Selahattin Sarıkaya’ya müziği Apostolos Kaldaras’a aranjesi ise Serdar Ayyıldız imzası taşıyor.

Kartonet tasarımını Galip Aksular’ın yaptığı maxi single çalışmasında Hüseyin Vural’ın stylingi ile çekilen imaj fotoğrafları Eren Yiğit imzası taşıyor.

Dj.Serdar Ayyıldız ile feat yaptığı ve çıkış şarkısı olan ‘Unutursun Gönlüm’ adlı şarkının video klibi ise ünlü yönetmen Kemal Başbuğ tarafından 25 kişilik büyük bir ekiple yaklaşık 20 saatte Şile’de çekildi.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)