Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Zeliha Sunal ve Ömür Göksel - Sırılsıklam
1- Sırılsıklam
Söz-Müzik: Ömür Göksel
Düzenleme: Eser Taşkıran
2- Boşver
Söz-Müzik: Ömür Göksel
Düzenleme: Eser Taşkıran

OSSİ Müzik, kadife sesi ve derin yorumuyla kalplerimize dokunan Ömür Göksel’i, berrak sesi ve doğal yorumuyla öne çıkan Zeliha Sunal ile buluşturan güzel bir projeyle karşınızda! Lady Gaga Tony Bennet birlikteliğine benzer bir sahne show’u olan projenin, “SIRILSIKLAM” ve “BOŞVER” isimli iki şarkıdan oluşan single’ı, ikilinin sahneleyecekleri bir dizi seri konserin habercisi…

Söz ve müzikleri Ömür Göksel’e ait olan şarkıların düzenlemeleri Eser Taşkıran tarafından yapıldı. “SIRILSIKLAM” isimli eserde, Ömür Göksel’in derinlikten yeryüzüne akseden sesi, Zeliha Sunal’ın duru sesiyle birleşerek, dinleyenleri aşkla “SIRILSIKLAM” ediyor.

“SIRILSIKLAM” aşkın karşı konulamaz çekim gücünü, müziğin sihirli etkisiyle ve insan sesinin taşıdığı en yoğun anlamla aktarıyor. Naif, kırılgan ve içten yorumlanan bu şarkı, aşkın sesi olarak tanımlanabilir. “BOŞVER” ise, daha ritmik, canlandırıcı, mutlu edici bir etkiye sahip. “BOŞVER” i dinleyince artan mutluluğunuzu paylaşmak isteyecek ve cebinize umut dolduracaksınız. Boş ve yersiz çabalar uğruna üzülmektense gülüp geçmeyi ve en önemlisi de boş vermeyi anımsayacaksınız.

İkilinin sahneleyecekleri show’da seslendirecekleri eserler konusunda fikir veren bu çalışmanın, hem müzikal açıdan hem de yaşamlarımıza etki eden hisler açısından düzeyli bir duyarlılığın ürünü olduğunu hemen fark edilecek!

Zamanın durmaksızın aktığı bu hayat yolculuğunda hepimiz aşklarımızla, mutluluklarımızla, umutlarımızla değerliyiz. Ömür Göksel ve Zeliha Sunal değerli hayatlarımıza altın şarkılarla anlam katacaklar.

Ossi Müzik olarak, en özel aşk şarkılarını, en duyarlı şekilde yorumlayan bir ikilinin doğumunu müjdeliyoruz!