Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Çeşitli Sanatçılar - 45'lik Plaklar
45'lik Plaklar
LP-1
1- OLMAZ BÖYLE ŞEY – YEŞİM
2- SENİ GİDİ VURDUM DUYMAZ – SEZEN AKSU
3- PARAM PULUM YOK – MERAL ZUHAL
4- NİNNİ – MELİKE DEMİRAĞ
5- NE HABER – RÜÇHAN ÇAMAY
6- ÇOCUK GÖZLER – ERSAN ERDURA
7- BAK ŞU ADAMA AŞIK OLDU – AYLA ALGAN
8- HANGİSİ – SERPİL BARLAS
9- SENİ ÇOK ÖZLEDİM – SEYYAL TANER
10- SÖYLETME BENİ – NÜKHET DURU
LP-2
1- HELE HELE – COŞKUN DEMİR
2- TATLIYA BAĞLA – IŞIL YÜCESOY
3- ÇAREN YOK – ERKUT TAÇKIN
4- SÖYLEYEMEM – İSKENDER DOĞAN
5- AYNALAR – SALİM DÜNDAR
6- MEKTUBUMU BULDUN MU – GÖNÜL YAZAR
7- MUTLULUKLAR DİLERİM – BANU KIRBAĞ
8- BÖYLE BİTSİN – GÖKHAN ABUR
9- ŞİNANAY YAVRUM – HAYKO
10- ARABAYA TAŞ KOYDUM – SEÇİL HEPER

20 Hit ‘’45’LİK PLAKLAR’’ albümünde (İkili LP)

İstanbul gece hayatının en popüler ve en eğlenceli mekânlarından biri olan 45’lik ‘de en çok çaldıkları şarkılardan oluşturduğu albüm: ‘’45’LİK PLAKLAR’’

“Issız Adam” filminin çekimlerinde kullanılan mekânlardan biri olarak hafızalara kazınan 45’lik de çalınan 70’li ve 80’li yılların en çok sevilen şarkıları, mekanın popüler Dj’lerinden Hakan Eren’in arşivinden bu defa 45’liğin bu albümü için çıkıyor. Türk pop müziğinin en sevilen plaklarından Yeşim’in muhteşem yorumladığı ‘’Olmaz Böyle Şey’’ ile başlayan ikili plak, Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu ve ‘’Seni Gidi Vurdum Duymaz’’ ve muhteşem ikizler Meral Zuhal’in ‘’Param Yok Pulum Yok’’ şarkısı ile devam ediyor. Sahne şovlarına hayran olduğumuz Seyyal Taner’den “Seni Çok Özledim”, Nükhet Duru’dan ‘’Söyletme Beni’’, Rüçhan Çamay’dan “Ne Haber”, Melike Demirağ’dan “Ninni”, Salim Dündar’dan “Aynalar”, Ersan Erdura’dan “Çocuk Gözler” gibi pek çok hit parça ile hız kesmeden devam ediyor. Kapanışı ise Türk Sanat Müziği’nin güzel assolisti Seçil Heper “Arabaya Taş Koydum” ile yapıyor.

Ossi Müzik – Ati Müzik iş birliği ile yayınlanan ‘’45’LİK PLAKLAR’’ LP’sinin yapımcılığını Hakan Eren, süpervizörlüğünü 45’LİK in kurucusu Fuat Akyol, digital masteringini Bora Ebeoğlu, kartonet tasarımlarını ise Onur Ulutaş üstlendi.

Birbirinden güzel nostaljik kayıtlardan oluşan bu ikili plak dinleyenleri, hayatın kargaşasından, yaşanılan aşk acılarından ve günlük streslerden bir an bile olsa uzaklaştırmayı başarırken 45’lik’de yaşadığımız muhteşem ve eğlenceli atmosferi evlerimize taşıyor.