Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Semiha Yankı - Tükendim
Tükendim
1- TÜKENDİM
Söz-Müzik: Ümit Demir
Düzenleme: Ahmet Koç
Bas Gitar: İsmail Soyberk
Klavye: Ali Koç
Elektrik Gitar: Bülent Dağlı
Akustik Gitar: Uğur Yayla
Çello: Özer Arkun
Saksafon: Göksun Çavdar
Akustik Davul: Caner Durmaz

SEMİHA YANKI: “TÜKENDİM” DİYOR

40 yılı aşkın süredir dillerden düşmeyen, yeniden seslendirilen ve her kuşağın onu “Seninle Bir Dakika” isimli şarkısıyla sevdiği Semiha Yankı, yeni single çalışması “Tükendim” ile aşkta yenik düşenlerin sesi olacak. Türk Pop Müziği’nin güçlü yorucularından Semiha Yankı, yeni şarkısı ile hem kalplerimize dokunacak hem de “Tükendim yeter, yüreğim dayanmaz aşkın ölümden beter” sözleriyle giden sevgilinin arkasından seslenecek.

Sahne çalışmalarına aralıksız devam eden Semiha Yankı, bu kış “Tükendim” isimli yeni teklisi ile dijital platformlarda yerini almaya hazırlanıyor. Söz ve müziği Dr. Ümit Demir’e ait olan şarkı, Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren ve Semiha Yankı’nın prodüktörlüğünde müzikseverlerle buluşuyor. Düzenlemesi Ahmet Koç’a ait olan, Stüdyo Ada’da kaydedilen şarkının mix ve masteringini Özgür Özkan Mete yaptı. Single çalışmasının kapak tasarımı Özlem Semiz’in imzasını taşıyor. Semiha Yankı, single’ın kapak fotoğrafları için Cem Talu’nun objektifine poz verdi.

Semiha Yankı’nın, şarkının bestecisi Dr. Ümit Demir ile kamera karşısına geçtiği “Tükendim” in Efe Cansoy yönetmenliğinde, İstanbul’da çekilen video klibi; Ossi Müzik YouTube kanalında ve TV’lerde gösterimde.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)