Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Uhde Seçil - Demedi Deme
Demedi Deme
1) DEMEDİ DEME
Söz&Müzik: Sadettin Dayıoğlu
Düzenleme: Feryin Kaya-Burak Irmak
DEMEDİ DEME
Benden ne sakladıysan,
Arkamdan ne konuştuysan
Hepsini duydum, hepsini gördüm
Kimlere gidip kandıysan!
Geleceksin, döneceksin
Bir gün aşk evine…
Göreceksin seveceksin
Sonra demedi deme!

“DEMEDİ DEME” YİN

Uhde SEÇİL GERİ DÖNDÜ!

90’lı yıllarda “Uhde” şarkısı ile hayatımıza giren ve kendine has yorumuyla Türk pop müziğinde ayrı bir yeri olan Uhde SEÇİL, “Demedi Deme” isimli single çalışması ile yıllar sonra müzik hayatına iddialı bir dönüş yapıyor.

Coşkulu, dinamik alt yapısı ve Seçil’in özlenen yorumuyla “Demedi Deme”, bu yazın en iddialı şarkılarından biri olmaya şimdiden aday! Sözü ve müziği son zamanlarda yaptığı besteleri ile adından sıkça söz ettiren Sadettin Dayıoğlu’na ait olan şarkının düzenlemesinde Feryin Kaya ve Burak Irmak imzası var. Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in prodüktörlüğünde müzikseverlerle buluşacak “Demedi Deme” Blue-Kit stüdyosunda kaydedildi ve şarkının mixi Feryin Kaya, masteringi ise Audible Oddities-Shawn Hatfield tarafından New York’da yapıldı.

Yıllar önce “Uhde” isimli şarkısına Yerebatan Sarnıcı’nda çektiği klibi ile bir ilke imza atan Seçil “Demedi Deme” nin Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekilen klibi ile de çok konuşulacak! Ömerli’de iki günde çekilen klipte muhteşem doğa görsellerinin yanında Seçil’in yıllara meydan okuyan görüntüsü ve Günaydın Sinem Çelik stylinginde hazırlanan imajı da herkesi şaşırtacak. Seçil single fotoğrafları için moda fotoğrafçısı Yaşar Şenyüz’ün objektifine poz verdi.

90’lı yılların bu özel buğulu sesini özleyen herkese Uhde SEÇİL’in şarkısı ilaç gibi gelecek!

Demedi demeyin!!!

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)