Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Yeşim Salkım - Katil Uşak
Katil Uşak
1) KATİL UŞAK
Söz: Sadettin Dayıoğlu
Müzik: Ah Canım Ahmet
Düzenleme: Ödül Erdoğan
KATİL UŞAK
Görücem daha ben onu
Atmadım son golü
Doğalına bırakıcan
Salıcan bu türü
Konuşsan insan değil
Sevişsen olay değil
Elinde patlar adamın
Yok ki bir numarası
Bir zeka pırıltısı
Sonunu çeker halayın
Sana ne bundan
Hadi be ordan
Bak sonun kötü olacak
İzledik oğlum
Bu filmi kaç kez
Sonunda katil Uşak çıkacak!...
Şuursuzun mesaja bak
Soruyor: ”Nerdesin?”
Büyük oturmuş içine
Ekliyor: ”Kimlesin?”

YEŞİM SALKIM AÇIKLADI “KATİL UŞAK!”

Türk Pop Müziğinin önemli yorumcularından Yeşim Salkım, “KATİL UŞAK” isimli single çalışması ile sevenleriyle buluşuyor. Salkım’ın aylardır titizlikle üzerinde çalıştığı şarkı; sivri sözleri, güçlü soundu ve klibi ile dikkat çekiyor.

Yeşim Salkım’a özel yazılan “KATİL UŞAK” için söz yazarı Sadettin Dayıoğlu ile şarkının bestecisi Ah Canım Ahmet, Ozan Doğulu’nun “130 BPM Kreşendo” isimli albümünde Ajda Pekkan’ın yorumladığı “Yalnızlık FM” isimli çalışmalarından sonra yeniden bir araya geldiler. Yeşim Salkım’ın, yepyeni bir tavırla yorumladığı şarkının düzenlemesinde ise Ödül Erdoğan’ın imzası var. Ödül Erdoğan Music Studio - Stüdyo Karış’ta kayıtları yapılan şarkının mix ve masteringi Arzu Alsan’a ait. Yeni imajı ile Mehmet Erzincanlı’nın objektifine poz veren Yeşim Salkım’ın, single kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle, Hakan Eren’in yapımcılığında yayınlanan “KATİL UŞAK” single’ı; hareketli alt yapısı ve Yeşim Salkım’ın başarılı yorumuyla müzikseverleri bahar ve yaz aylarında da bol bol dans ettirecek.

Görsel şovlarla izleyenleri büyülü bir dünyaya götüren “KATİL UŞAK”ın video klibi sektörde birçok başarılı projeye imza atan Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde çekildi. Salkım’a klipte kızı Ada Salkım Eratik kedi kız olarak eşlik ediyor.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)