Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Gönen - Vesile
Vesile
1- Vesile
Söz-Müzik: Soner Kabadayı

GÖNEN “VESİLE” OLUYOR.

Gönen aşkı doyasıya yaşayamayanlara VESİLE olacak…

Türk pop müziğinin son dönemdeki başarılı isimlerinden GÖNEN, ilk albümü ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptıktan sonra, yeni albüm öncesi hayranlarına tek şarkı ve onun farklı versiyonları ile karaokesinin bulunduğu yaz single’ı ile sürpriz yaptı.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlemeleri Mert Ali İçelli ve Güneş Ünal’a ait olan “Vesile” şarkısının içinde bulunduğu çalışma Mayıs ayı içinde OSSİ MÜZİK etiketi ile yayınlandı.

Uzun yıllar Amerika’da yaşayan Gönen, işletme mühendisliği okuduktan sonra müziğe Türkiye’de devam etme kararı almasının ardından hep kaliteli işlerle sevenlerinin karşısına çıktı.

Sözel ve müzikal bütünlük içeren, havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini dışarıya çıkaracak VESİLE, modern soundu ve enerjisi ile tam bir yaz şarkısı.

Müzik dünyasında Serdar Ortaç, Gökhan Özen, Ferhat Göçer gibi isimlerle Best FM' de artık klasikleşen canlı istek programları GÖNEN'le devam etmeye başladı. Eski ve yeni şarkılarının haricinde istek şarkıları gitarı ile söyleyen Gönen, her Pazar akşamı canlı yayında dinleyicileri ile buluşuyor.

Fotograflarını Güneş Kazdal’ın çektiği single’ın klibi, VESİLE ‘nin düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait olan versiyonuna çekildi.

VESİLE

İçimdeki çiçeğe güneş bile bayılır

Dört mevsim solmaz

Gidenler yüreğimize yenileri çağırır

Sevene bir şey olmaz

Kaderde sürüne sürüne yol almak varsa

Bunu göze alabilirim

Aynı yerde durunca yürek sana varacaksa

Yerimde sayabilirim

Ayıp değil öğren bilmiyorsan

Adalet sonunda yerini bulur

Kötülük edene bile kızma canım

Bilmeden iyiliğe vesile olur

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Youtube Kanalı)