Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Emrah Özdoğan - Hadi Git
Hadi Git
1- HADİ GİT
Söz-Müzik: Sezen Aksu
Düzenleme: Can Tosun

EMRAH ÖZDOĞAN “HADİ GİT” DİYOR

Emrah Özdoğan, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “HADİ GİT” isimli ilk single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Aşkın Nur Yengi’nin 1991 yılında yayınlanan “Hesap Ver” isimli albümünün öne çıkan şarkılarından olan “HADİ GİT”, Can Tosun’un 90’lar ruhundan uzaklaşmadan günümüzün modern soundları ile harmanladığı düzenlemesiyle yeni nesillerle buluşuyor. Single’ın mix ve mastering’i Burak Sarıkaya tarafından yapıldı.

Emrah Özdoğan’a “Hadi Git” isimli single’ında; her şarkısında duygu yüklü sesi ile kalplerimize dokunan, Türk pop müziğinin eşsiz yorumcularından Demet Sağıroğlu, müzisyen Can Tosun vokal yaptılar.

Emrah Özdoğan, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için kendi stylingi ile yönetmen Gökhan Özdemir’in objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Atilla Saffet Türkoğlu tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “HADİ GİT” single’ının video klibi Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde Rota Plato’da çekildi. Klipte üç farklı senkron sahnesinde izlediğimiz Emrah Özdoğan’a, çağdaş dans sanatçıları Can Gökdoğan ve Ezgi Yaren Karademir eşlik ettiler. Dansçılar video klipte, şarkının sözlerine uygun olarak, sergiledikleri dansla birbirlerinden ayrılmak isteyen bir çifti, onların yaşanmışlıklarını ve kopamamalarını anlatıyorlar.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)