Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Dicle Yenigün Feat. Hurşid Yenigün - Soruyorum
1- SORUYORUM
Söz-Beste: Hurşid Yenigün
Düzenleme: Hurşid Yenigün
SORUYORUM
Soruyorum
Söyle nerede
Beni benden alan bakışın
Nerelerde
Bu kadar mı korkar insan
Aşık olmaktan
Bir ateş çemberinde
Dolanıp kaybolmaktan
Yakalandın bir kere
Kurtaramazsın kendini
İnadı bırak vaz geç
Bu nafile kaçıştan
Hadi gel
Atalım kendimizi
Şu derin sulara
Hırçın dalgalara
Bırakalım
Ne olacaksa olsun
Karşı durulur mu hiç
Hayatın akışına

DİCLE YENİGÜN FEAT HURŞİD YENİGÜN “SORUYORUM”

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano ana sanat dalı mezunu olan Dicle Yenigün sözü, müziği ve düzenlemesi Hurşid Yenigün’e ait olan ilk single çalışması Dicle Yenigün feat Hurşid Yenigün “SORUYORUM” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Piyano, solfej, armoni eğitmenliği de yapan Dicle Yenigün, 2007 yılında “Eski Dostlar” grubunun bir üyesi olarak başladığı sahne çalışmalarını 2011 yılından beri babası Hurşid Yenigün ile sundukları “Baba & Kız Show” ile sürdürüyor.

Dicle Yenigün, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Ayşe İnceoğlu’nun kostümleri ile Erkan Yılmaz’ın objektifine poz verdi. Single’ın kapak tasarımı Ossi Müzik tarafından hazırlandı.

Dicle Yenigün feat Hurşid Yenigün “SORUYORUM” single’ı; Ossi Müzik etiketiyle, Hakan Eren’in yapımcılığında, Hurşid Yenigün’ün prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlandı. “SORUYORUM” un video klibi Cenk Alptekin’in yönetmenliğinde Majör Stüdyo’da çekildi. Bahar konseptinde çekilen klipte Dicle Yenigün, kendi styling’i ile kamera karşısına geçti.

Videolar

Bu albüme ait video klipleri izlemek için tıklayınız. (Ossi Müzik Plus Youtube Kanalı)