Facebook Twitter Instagram Youtube kanalı Youtube kanalı
Çeşitli Sanatçılar - 45'lik Plaklar
45'lik Plaklar
LP/A
1- Gençlik Başımda Duman – GÜZİN ile BAHA
2- Hayırdır İnşallah– UĞUR AKDORA
3- Çilli – KENAN
4- Affetmem – FUNDA
5- Bal Gibi Olur – ASU MARALMAN
6- Kendi Düşen Ağlamaz – LALE BELKIS
7- Birisine Birisine – NİL BURAK
LP/B
1- Benim Balonlarım Vardı – İBO
2- Kalbim Durdu Heyecandan- BİLGEN BENGÜ
3- Senden Başka Kimim Var ki – MERAL-ZÜHAL
4- Gelde Yanma – EROL EVGİN
5- Yalan – YELİZ
6- Acılar Sürekli Olamaz – ERSAN ERDURA
7- Tövbe- ERCAN TURGUT

EN ÇOK SEVİLEN PLAKLAR ‘’45’LİK’’ ALBÜMÜNDE

45’lik plaklardan yükselen şarkıları sevenlerin yıllardır müdavimi olduğu 45’lik Bar, “Issız Adam” filminin çekimlerinde kullanılan mekanlardan biri olarak da hafızalara kazındı.

45’lik Bar için Ossi Müzik tarafından hazırlanan bu albümde, 45’lik plaklarda kalmış unutulmaz hitler bir arada ! “Gençlik Başımda Duman”la açılan albüm, “Hayırdır İnşallah”, “Pam Pam” ve “Affetmem” gibi hitlerle devam ederken, dinleyicilere unutulmayacak bir 45’lik Bar gecesini her en her yerde yaşayabilme şansını sunuyor.

45’LİK albümünde 70’li ve 80’li yılların en çok sevilen şarkıları, mekanın popüler Dj’lerinden Hakan Eren’in arşivinden bu defa 45’liğin dördüncü albümü için çıkıyor. Türk pop müziğinin en sevilen plaklarından Yeşim’in muhteşem yorumladığı ‘’Olmaz Böyle Şey’’ ile başlayan albüm, Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu ve ‘’Seni Gidi Vurdum Duymaz’’ ve muhteşem ikizler Meral Zuhal’in ‘’Param Yok Pulum Yok’’ şarkısı ile devam ediyor. Sahne şovlarına hayran olduğumuz Seyyal Taner’den “Seni Çok Özledim”, Nükhet Duru’dan ‘’Söyletme Beni’’, Rüçhan Çamay’dan “Ne Haber”, Melike Demirağ’dan “Ninni”, Salim Dündar’dan “Aynalar”, Ersan Erdura’dan “Çocuk Gözler” gibi pek çok hit parça ile hız kesmeden devam ediyor. Kapanışı ise Türk Sanat Müziği’nin güzel assolisti Seçil Heper “Arabaya Taş Koydum” ile yapıyor.